Memnuniyet İstatistiklerimiz

Müşteri Memnuniyeti
Satış Sonrası Destek
Uzman Personel
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

Hakkımızda

Duran Rent a Car, 2014 yılında Kayseri Kocasinan’da kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük ve Aylık Araç Kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Kayseri’nin her ilçesinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası 7/24 hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.

Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. Sürekli yenilenen araç filomuz ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Duran Rent a Car’dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber Duran Rent a Car‘ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor.